ÜRÜNLER
Dijital Cüzdanınız
QR PARAM
Düşük Maliyet

Ödeme,şipariş ve kampanyalar için düşük altyapı maliyeti sağlar.

Hızlı Destek & Güncelleme

Uygulamada bir sorun ile karşılaşıldığında hızlı bir destek ve güncelleme ile sorunu çözüyoruz.

Risk Analizi

Banka ve markaların yüksek entegrasyon ve zaman kayıplarını azaltan işbirlikçi yapı ile alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor.

Güvenilir Alışveriş

Alışveriş yapmayı bir fotograf çekme kadar hızlı ve güvenilir olmasını sağlamak.

Fiziksel Kart Taşıma Yok

Alışveriş sırasında fiziksel kart taşınmasına gerek kalmadan mobil uygulamada kayıtlı kartlar ile işlem gerçekleştirilir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin kare kod ile hızlı ve avantajlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirmesini sağlayarak zamandan ve bütçeden kazanç sağlamayı hedeflemek.

DİJİTAL CÜZDANINIZ

QRPARAM

Dijital dünya üzerinde bilgi akışının en etkin görsel yöntemi olarak kabul edilen QR kod kullanımıdır.QRPARAM uygulamasıda bunu temel almaktadır.Hızlı ,güvenilir ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirmek için qrparam uygulaması ile alışverişi tercih ederiz.QRPARAM,alışveriş sitelerine yerleştirilen qrkodu mobil uygulamamızdan okutarak hesabımıza tanımladığımız kredi kartlardan limit bilgisine ve kartın avantaj durumuna göre ödemenin gerçekleşmesini sağlamaktadır.Bu sayede her alışveriş sırasında kredi kartı ve adres bilgilerini tekrar tekrar sormadan hızlı ve güvenilir bir sipariş vermeyi gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Ayrıca uygulamamızda önceden belirlediğimiz kart sırasına göre değilde kayıtlı kartları ve bize avantaj sağlayacak kartları önümüze seçenek olarak sunmaktadır.QRPARAM ayrıcalık olarak cüzdan özelliği ilede benzer uygulamalarını önüne geçmektedir..

Bizimle İletişme Geçiniz