HAKKIMIZDA
Neden QR PAY ?

QRPAY,özel yazılım ve mobil uygulama hizmetleri sunan genç ,yenilikçi, bir yazılım teknolojileri arge kuruluşudur. QR PAY kurulduğu günden beri sadece güvenilir, sağlam , yenilikçi, projeler geliştirmeyi ve müşteri memnuyetinin sürdürülebilir olmasını hedeflemektedir. Projelerimizi geliştirmeye başlamadan önce ilk hedefimiz ihtiyaçların doğru tespit edilmesidir. Doğru tespit edilen ihtiyaçlar doğrusunda kullanıcı odaklı ve tüm taleplere basit,güvenilir ve kullanışlı çözümler sunarak teknoloji alanına vizyon katmayı hedeflemektedir.Sizlere kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktayız.

İlk Hedefimiz Teknoloji Etkin Bir Şekilde Kullanmak
Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmış size özel yazılım çözümleri; iş süreçlerinizi hızlandırır , daha kolay ve verimli yönetmenizi sağlardır.Amacımız sizlere kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak.
0
KuruluŞumuz
0
ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ
0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
PROJELERİMİZ
Müşteri referansları
Sıkça Sorulan Sorular?
Şirketiniz Ne Danışmanlığı Yapar

Şirktimiz Web site,E-ticaret Sitesi ve mobil uygulama yazılımı yapmaktadır.

Hangi Sektörde Uzmanlaşıyorsunuz?

Şirketimiz Yazılım Sektöründe Hizmet Vermektedir.

İş planlarınızı bu kadar özel yapan şey nedir?

Önceliğiz müşteri memnuniyeti ve müşteri istekleri olduğu müşterilerimizin isteklerini doğru analiz ederek onlara istedikleri uygulamayı sunuyoruz bu nedenle işimizde bu kadar iyiyiz.